Kontakt

Wybierz formę kontaktu z eKRS.pl

  1. Wypełni poniższy formularz
  2. Zadzwoń
  3. Skorzystaj z aplikacji WowApp
  4. Napisz na czacie  – tylko zapytanie o złożone zlecenia


Twój nr / kod zamówienia:
Temat:
Opis / treść:
Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Telefon Komórkowy:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie Swoich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu dla potrzeb MIERZWA GROUP - eKRS.pl (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz 883).
Informacja
Uprzejmie informujemy iż prowadzone w dniach 12-15.09.2017 prace IT zostały przedłużone do 19-09-2017. W tych dniach utrudniony będzie kontakt z eKRS.pl jak również wystąpią opóźnienia w realizacji zleceń.
Wszelkie zamówienia złożone w tym terminie oraz zamówienia których termin realizacji przypadał na w/w dni, realizowane będą w trybie priorytetowym po zakończeniu prac IT. Jeżeli w/w termin Państwu nie odpowiada prosimy o nie składanie zamówień. Jeżeli zamówienia zostały złożone a termin ich realizacji Państwu nie odpowiada prosimy o informacje na e-mail - środki zostaną zwrócone .
Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Informacja i obsługa zamówień
708 588 002
opłata za minute połączenia 3,00 pln (3,69 brutto)

Mamy przyjemność poinformować, iż jako pierwsi na rynku umożliwiamy kontakt z eKRS.pl za pośrednictwem aplikacji mobilnej WowApp. Obecnie możesz kontaktować się z eKRS.pl za pośrednictwem WowApp. Co to jest?
mac
ios
nadroid
windows