Co to jest eKRS.pl

eKRS.pl liderem w udostępnianiu szeroko pojętej informacji gospodarczej oraz dokumentacji z Krajowego Rejestru Sądowego.

Jeżeli potrzebujesz któregokolwiek z dokumentów dostępnych w Krajowym Rejestrze Sądowym – KRS (odpisy, wyciągi, zaświadczenia, pisemne informacje, kopie dokumentów, raporty o osobach i podmiotach, sprawozdania finansowe, etc), to jesteśmy właśnie dla Ciebie. Jedyne co robisz to wypełniasz formularz usługi online, a przesyłka z dokumentami / informacjami z Krajowego Rejestru Sądowego – KRS trafi do Ciebie nawet tego samego dnia. *

wszystkie oddziały krajowego rejestru sądowego w kraju
wypełnij formularz zamówienia
opłać zamówienie
zapoznaj sięz regulaminem eKRS.pl

eKRS.pl to aktualna baza wszystkich podmiotów zarejestrowanych w Krajowym Rejestrze Sądowym. Dostęp do informacji zapewniamy również za pośrednictwem Infolinii eKRS.pl 22 123 5583 wew 1 

Dzięki usługom eKRS.pl możesz ustrzec się przed współpracą z firmami, wobec których istnieje prawdopodobieństwo, iż mogą nie wywiązać się ze swoich zobowiązań.
eKRS.pl zapewnia nie tylko pełny obraz danego podmiotu ale przede wszystkim spokój i pewność w podejmowaniu decyzji biznesowych.

Nasze produkty dostarczają istotne informacje gospodarcze dotyczące podmiotów ich sytuacji finansowej a także poziomu ryzyka oraz powiązań kapitałowych i osobowych.

Jesteśmy w całej Polsce.

eKRS.pl zapewnia dostęp do wszystkich sądów rejestrowych KRS oraz ich oddziałów. Aktualny wykaz jednostek (53) przedstawiono tutaj.

Jak skorzystać z eKRS.pl?
Jedyne co musisz zrobić, to wypełnić formularz, wybrać dogodny dla Ciebie sposób płatności za usługę oraz dogodny dla Ciebie sposób dostarczenia dokumentów / informacji.
Do wyboru są następujące możliwości:

  • przesyłka listem priorytetowym za pomocą Poczty Polskiej / lub Inpost
  • przesyłka kurierem
  • za pomocą poczty elektronicznej – pliki PDF do pobrania z każdego urządzenia z dostępem do internetu i każdego miejsca na świecie.
  • za pomocą poczty elektronicznej – pliki PDF oraz przesyłka listem priorytetowym za pomocą Poczty Polskiej / Inpost.

eKRS.pl to nie tylko dokumenty z KRS

Poprzez serwis eKRS.pl można zamawiać nie tylko dokumenty z Krajowego Rejestru Sądowego. To również:

Zanim zaczniesz korzystać z serwisu eKRS.pl zapoznaj się z regulaminem serwisu i zamawiania usług

*patrz regulamin

 

Pamiętaj !!!

Do serwisu eKRS.pl nie składa się żadnych dokumentów związanych z KRS. Serwis tylko i wyłącznie udostępnia dokumenty pozyskane na Twoje zlecenie z danego rejestru.

Adres ekrs.ms.gov.pl, portal S24, wyszukiwarka KRS, PDI, a także system do składania sprawozdań finansowych czy rejestracji podmiotów nie należą do eKRS.pl nie mamy wpływu na jego funkcjonowanie.

 

 

 


Komunikat - koronawirus

Szanowni Państwo
Z uwagi na obecną sytuacje w Polsce, spowodowaną koronawirusem, a raczej walką z nim, niektóre usługi posiadają dłuższy termin realizacji, zlecenia przyjmowane są na bieżąco 24h/7, jednak czas ich realizacji moze ulec wydłużeniu.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Ile ważny jest odpis z KRS

Kwestię ważności odpisu z KRS (lub innego dokumentu z KRS) można interpretować na dwa sposoby.

Zamknij